کسب درآمد پر سود و ساده

پیشنهاد ویژه میزبان پایتخت برای همکاری در فروش دارندگان سایت یا وبلاگ
بازاریابی یا همکاری در فروش سرویس های میزبان پایتخت خدماتی می باشد که توسط آن اعضای گروه "میزبان پایتخت"، "سرور مجازی فارسی"، "سرور پینگ" و دیگر زیر گروه های میزبان پایتخت می توانند با فعالسازی آن از طریق بخش "بازاریابی" لینک اختصاصی خود را دریافت نموده و با درج لینک اختصاصی به همراه بنرهای تبلیغاتی میزبان پایتخت در وب سایت و یا وبلاگ خود، به ازای هر فروش درصدی از سود فروش را نسیب خود نمایند.
درصد دریافتی از فروش شامل خدمات زیر از شرکت میزبان پایتخت می شود:


تمامی کاربران و مشتریانی که از طریق لینک بازاریابی شما به وب سایت میزبان پایتخت منتقل می شوند و اقدام به خرید می نمایند به عنوان حق بازاریابی 17% از مبلغ فاکتور مربوط به سرویس به عنوان کمیسیون بازاریابی در اختیار شما قرار می گیرد که این مبلغ بسته به فعالیت شما و جذب مشتریان بیشتر برای شما سود بالاتری را به ارمغان می آورد.

راهنمای عضویت و فعالسازی بازاریابی

برای فعالسازی آدرس بازاریابی و همکاری در فروش ابتدا می بایست عضو میزبان پایتخت شوید و یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد نمایید.
لینک عضویت در پرتال کاربران میزبان پایتخت
ورود به حساب کاربریو پرتال کاربران میزبان پایتخت
پس از ورود توسط نام کاربری و پسورد گزینه بازاریابی در بالای صفحه قابل مشاهده می باشد.
در صفحه بازاریابی گزینه "فعالسازی حساب به عنوان بازاریاب" را کلیک کرده تا حساب بازاریابی شما ایجاد گردد.
پس از فعالسازی در صفحه مربوطه اطلاعات آماری و گزارشات فروش شما به همراه درصد و مبلغ کمیسیون شما قابل مشاهده خواهد بود.
در بالای همان صفحه آدرس لینک اختصاصی و منحصر بفرد شما قابل مشاهده می باشد.
در نهایت چندین راهکار بروی شما وجود دارد، در صفحه مربوطه کدهای HTML مربوط به لینک شما و همچنین فایل های بنر و کد مربوط به امضا در انجمن های گفتگو قابل مشاهده است که می توانید آن را در داخل وب سایت، وبلاگ خودتان قرار دهید و همچنین این امکان برای شما وجود دارد که آدرس مربوطه را از طریق ایمیل یا به صورت مستقیم و یا با قرار دادن در پست های انجمن و امضا شما در انجمن اقدام به بازاریابی نمایید.

نحوه واریز وجه

در هر زمان که سود بازاریابی شما به بیش از 10,000 تومان برسد می توانید با کلیک برروی گزینه "درخواست دریافت وجه" این مبلغ را به شماره حساب بانکی خود یا اعتبار به حساب کاربری خود منتقل نمایید.

سوالات متداول

آیا با کلیک کاربر برروی لینک اختصاصی من مشتری همواره در لیست بازاریابی من قرار می گیرد ؟
سیستم بازاریابی میزبان پایتخت بگونه ای طراحی شده است که اگر هر مشتری یا کاربر تنها یکبار برروی لینک بازاریابی شما کلیک کند و یا آدرس مربوطه را باز نماید به صورت مادام العمر در لیست بازاریابی شما قرار می گیرد.

آیا اگر مشتری همان لحظه خرید ننماید و بعدا به صورت مستقیم عمل کند من بازاریاب او خواهم بود ؟
تنها با یک کلیک برروی آدرس بازاریابی مشتری مادام العمر زیر مجموعه شما خواهد بود حال تقاوتی ایجاد نمی شود که بعدها به صورت مستقیم عمل نماید. این سیستم بگونه ای طراحی شده است که آدرس آی پی کامپیوتر شخص مدنظر به همراه ایجاد کوکی برروی آن کامپیوتر شخص آن شخص را نشان کرده و اگر چند روز آینده نیز خرید نماید به دلیل اینکه برروی کامپیوتر او کوکی ایجاد شده است شما مجددا بازاریاب او خواهید بود لذا این نگرانی وجود ندارد که کاربر همان لحظه خرید نکند یا همان لحظه عضو سیستم نشود و هر زمان اقدام به خرید نماید شما بازاریاب او خواهید بود.

آیا برای بازاریابی نیاز است از میزبان پایتخت سرویسی خریداری نمود ؟
خیر، به هیچ عنوان نیازی به خرید سرویس از میزبان پایتخت ندارید و همیشه می توانید از سود این سیستم کسب درآمد کنید.

آیا می توانم مبلغ بازاریابی را به صورت نقدی دریافت نمایم ؟
بله، شما در هر زمان که بیش از 10,000 تومان اعتبار داشتید می توانید درخواست دهید تا سود مربوطه به حساب بانکی شما منتقل گردد.

آیا می بایست همیشه سیستم بازاریابی را چک نمود تا متوجه کاربر جدید شد ؟
خیر، هر زمان که یک کاربر عضو سیستم شود و خرید نماید به صورت خودکار به اعتبار شما افزوده می شود و از طریق ایمیل به شما گزارش ارسال می گردد.

آیا می توان از بنرهای میزبان پایتخت برای بازاریابی استفاده ننمود ؟
بله، شما می توانید از طریق ارسال لینک خودتان در سایت ها ، وبلاگ ها، پست در انجمن، اشتراکگذاری در شبکه های اجتماعی، امضا در انجمن و ... بازاریابی نمایید.

آیا می توان بیشتر از 17 درصد سود بازاریابی دریافت نمود ؟
بله، در صورتیکه در یک ماه بیش از 30 فروش داشته باشید این عمل قابل تغییر است.

آیا می توانم با درصد بازاریابی که در اختیار من است از میزبان پایتخت سرویس تهیه کنم ؟
بله، شما می توانید هر نوع خدمات ارائه شده از سوی میزبان پایتخت را تهیه نمایید.

آیا نیازی به هاست و دامین برای بازاریابی می باشد ؟
خیر، نیازی به داشتن هاست و دامین برای عملیات بازاریابی نیست.