به دنبال پشتیبان برای مدیریت محتوا خود هستید ؟

میزبان پایتخت، ارائه دهنده خدمات میزبانی وب (هاست)، نمایندگی وب و سرور مجازی با بیش از 5000 کاربر اقدام به ایجاد دایرکتوری همکاران تجاری خود نموده است. در این دایرکتوری خدمات مرتبط با وب و تجارت الکترونیک ارائه شده است.
شرکت ها و گروه های معرفی شده در این دایرکتوری از خدمات میزبان وب و سرور مجازی میزبان پایتخت برای ارائه خدمات خود استفاده می کنند و فعالیت های آن ها مورد تایید میزبا پایتخت می باشد.
لذا در صورتیکه شما تمایل به داشتن پشتیبان سیستم های مدیریت محتوا، طراحی وب سایت، خدمات تجارت الکترونیک مبتنی بر وب دارید می توانید از خدمات ارائه شده از سوی شرکت ها و گروه های این دایرکتوری استفاده نمایید.


sitesazi.ir


netsam.ir
نت سام با بیش از یک دهه تجربه موفق در عرصه اینترنت و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان فن آوری اطلاعات قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و راهکار هایی جامع و متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.
تمرکز نت سام به عنوان یک گروه کاملا تخصصی معطوف به پیاده سازی وب سایت های تجاری، صنعتی، اداری، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.
  • آدرس وب سایت: http://www.netsam.ir
  • آدرس ایمیل: info@netsam.ir
  • تلفن: 66979633
  • آدرس: تهران، خ برادران مظفر شمالی، ساختمان 40، بلوک 2، واحد 7
  • پشتیبان: طراحی سایت مبتنی بر وردپرس

docent.ws
شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات دوسنت

یکی از فعالیت های تعریف شده در شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات دوسنت، طراحی وب سایت منطبق بر آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا و مطابق با نیازهای کاری مشتریان می باشد. استفاده از تکنیک های سئو و بازاریابی اینترنتی روش های نوینی هستند که امروزه باعث افزایش بازدید و نهایتا ً افزایش میزان فروش از طریق وب سایت می شوند. به کارگیری سرویس های مفید تحلیل سایت، این امکان را فراهم می آورند تا تمام مشکلات سایت آنالیز شده و راهکارهای عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش ارائه گردد. تیم متخصصین دوسنت با شناخت این راهکارها زمینه ای را فراهم آورده است تا صاحبان کسب و کار بتوانند با اطمینان خاطر به توسعه فعالیت های اقتصادی و تجاری خود بپردازند.

panichost.ir


plus-design.ir
طراح وب سایت های داینامیک، وردپرس و دیتالایف انجین، طراحی قالب های ریسپانسیو، برنامه نویس افزونه های دیتالایف انجین، سئو و بهینه سازی سایت