چرا از خدمات میزبان پایتخت استفاده کنیم؟

اين گروه از ابتداي كار خويش، رضايتمندي مشتريان و ارائه خدمات هاستینگ و میزبانی وب با كيفيت عالي در سرورهاي پر سرعت و قدرتمند و پشتيباني همه جانبه از كاربران را سرلوحه كار خويش قرار داده است و در اين راه كوشيده است و به اميد خداوند منان، نهايت سعي خويش را براي رضايت هموطنان عزيز، به كار مي بندد به طوري كه حتي در ايام تعطيل رسمي نيز پاسخگوي سوالات و مشكلات كاربران عزيز مي باشد.

گارانتی پرداخت هزینه قبل از 7 روز

گارانتی پرداخت هزینه قبل از 7 روز

شرکت ما با پشتیبانی منظمی که دارد تمام زمینه ها را در نظر می گیرد. ما آنقدر به توانایی های سرویس خودمان مطمئن هستیم که در صورتی که شما به هر دلیل از پلان های سرویس ما رضایت لازم را نداشتید تا قبل از 7 روز از تاریخ شروع سرویس هزینه دریافت شده در قبال سرویس به شما پس داده خواهد شد. برای دانستن اطلاعات بیش تر در مورد قوانین پرداخت هزینه های سرویس نمایندگی و سرویس های دیگر به قسمت توافق نامه مراجعه کنید.

پیکربندی اتوماتیک

پیکربندی اتوماتیک

سیستم ما تمام پلان های وب هاستینگ را به صورت کاملا اتوماتیک می سازد. اکانت جدید وب هاستینگ شما تنها چند دقیقه پس از این که سفارش شما ثبت گردید و شما هزینه آن را پرداخت کردید ساخته خواهد شد. پس از آن شما ایمیلی دریافت خواهید کرد که اطلاعاتی درباره چگونگی استفاده از سایت و مشخصات کاربری شما در آن است. با این اطلاعات شما می توانید شروع به فرستادن فایل های خود و همچنین تنظیمات سایت خودتان بپردازید. درهرحال سرور های مجازی چون نیاز به مدیریت دارند حداکثر تا 24 ساعت بعد از راه اندازی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

ای هاست در زمینه سرویس های ارائه شده به مشترکان خود بی همتاست و همچنین تمام فعالیت های خود را به طور کامل برای مشترکان خود بازگذاشته تا آن ها اطلاع داشته باشند. ما آنچنان از سرویس هایمان مطمئن هستیم که سیستم پشتیبانی آنلاین برای پاسخگویی به شما و همچنین در اختیار گذاشتن تلفن های شرکت موجب شده که شما از سرویس ما اطمینان حاصل کنید.

تضمین امنیت

تضمین امنیت

امروزه تمام کاربران اینترنت اطلاعات مهمی در رابطه با کارهای شخصی خود و یا شرکتی خود در سایت خودشان قرار می دهند و داشتن امنیت کامل و کافی برای محافظت از اطلاعاتشان از جمله مهم ترین مسائل درباره انتخاب شرکت هاستینگ شان است. ما با بهره گیری از تکنولوژی های مختلف و به کارگیری سخت افزارها و نرم افزارهای متنوع در زمینه امنیت و همچنین تیم قدرت مند مدیریت سرور این امکان را فراهم کرده که شما فضایی امن برای سرورهای خود داشته باشید.

گارانتی آپ تایم

گارانتی آپ تایم

شرکت های بسیاری وجود دارند که کار هاستینگ انجام می دهند اما تعداد اندکی از آن ها این امر را درست انجام می دهند! برای شما در دسترس بودن همواره اطلاعات شما بسیار مهم است و با به استفاده از تجهیزات قدرتمند این فضا را به وجود آوردیم که طبق توافق نامه گارانتی آپ تایم را فراهم کنیم.

سیستم های پیشرفته

سیستم های پیشرفته

تیم توسعه گر ما همیشه به دنبال داشتن سیستم هایی با ویژگی های خاص و جدید بوده که در توسعه صنعت هاستینگ بسیار راه گشاست. داشتن ایده های جدید با استفاده از ابزارها و ویژگی های جدید از قابلیت های ماست.

ضمانت موجودیت

ضمانت موجودیت

شرکت میزبان پایتخت از سال 2001 در زمینه هاستینگ پیشرفته به طور مرتب کارکرده و ما به طور کامل درباره سرورهای هاستینگ و مشکلات مشتریان خودمان آشنا هستیم. کنترل مکرر سخت افزار و شبکه سرور این امکان را داده که بهترین کیفیت را در اختیار شما بگذاریم.