نمایندگی وب میزبان پایتخت چگونه است ؟

فناوری اطلاعات میزبان پایتخت برای همکاران و طراحان وب ای كه میخواهند در زمينه میزبانی وب فعاليت داشته باشند سرويس های ويژه نمايندگی را در نظر گرفته است در سرويسهای نمايندگی، نماينده بدون سرمايه گذاری سنگين می تواند سرویسهای میزبانی وب به مشتریان خود ارائه دهد و بدون نیاز به ثبت و سفارش و پرداخت هزینه جداگانه ای با استفاده از کنترل پنل مخصوص نمايندگی خود در هر ساعت از شبانه روز فضای مورد نظر خود را به فروش رساند.

انواع سرویس های نمایندگی

نمایندگی وب یا Reseller Hosting درواقع یک تجارت پر سود و بدون دردسر می باشد که نیازی به تخصص در زمینه میزبانی وب و دانش فنی مدیریت سرور ندارد.
فناوری اطلاعات میزبان پایتخت با فراهم نمودن مجموعه ای از سرور های ابری با پهنای باند وسیع برای استفاده Reseller ها و تمامی امکانات مورد نیاز آنان برای ارائه خدمات میزبانی وب با کیفیت بسیار بالا راه را برای ورود به یک تجارت با سود صد در صد قطعی هموار نموده است.
هر Reseller با در اختیار داشتن یک کنترل پنل مستقل تحت وب به راحتی و بدون نیاز به تماس با فناوری اطلاعات میزبان پایتخت و دانش فنی قادر به مدیریت کامل وب سایتهای مشترکین خود می باشد ، این کنترل پنل با داشتن امکاناتی از قبیل افزودن اکانت و دامین جدید، ویرایش و حذف Domain و تعریف پلان های میزبانی وب و هاست دلخواه و مدیریت کامل و تخصصی امکانات هر کاربر به صورت جداگانه، تمامی نیازهای Reseller را برای ارائه خدمات میزبانی وب به کاربران خود فراهم نموده است.
در هیچ یک از قسمت ها و نرم افزار های نصب شده در این سرورها نامی از فناوری اطلاعات میزبان پایتخت قید نشده است لذا شما سرویس های میزبانی وب خودتان را با برند و نام خودمان به فروش می رسانید. نمایندگان یا Reseller ها میتوانند برای تنظیم کردن دامنه ها به هاست یا سرویس میزبانی خود ، از آدرس های DNS اختصاصی خود ( مثال: ns1.reseller.com ) استفاده نمایند.

  • نماينده فروش ( نمايندگي فروش بر روي فضاي نمايندگي ) علاوه بر ملزم بودن رعايت قوانين و مقررات ارائه خدمات ميزباني فناوری اطلاعات میزبان پایتخت اجازه راه اندازي و ارائه خدمات خارج از قوانین این شرکت و مصرف بیش از حد از منابه را نخواهند داشت.
  • لازم به ذكر است كليه خدمات پشتيباني و آموزشي در حالت نماينده فروش درصدي بر عهده تيم فني میزبان پایتخت بوده ولي در حالت اجاره فضاي نمايندگي خدمات پشتيباني و آموزشي تيم فني فقط به اجاره كننده فضاي نمايندگي ارائه خواهد شد.